Staff

MANAGEMENT

CARMEN-JACQUELINE DAN

Director General

NICOLETA ANGHEL

Director Adjunct, Coordonator Curriculum, Învățământ Gimnazial si Liceal

ILEANA STANCU

Director admiteri nivel preșcolar

IOANA CURTUIUȘ

Director înscrieri, Profesor Istorie

ANA-MARIA NACHE

Coordonator Curriculum Cambridge, Profesor Limba Engleză

CORNELIA AHMAD

Coordonator Curriculum Cambridge, nivel preșcolar

ADRIANA MĂLĂERU

Director Adjunct Grădiniță

MĂDĂLINA PREDA

Coordonator Curriculum, Învățământ Primar, Coordonator Programe si Proiecte

CAMERON BRUNKE

Profesor nativ Limba Engleză

CIPRIAN-PETRE BIBIC

Coordonator arie curriculară ”Limbă și comunicare”, Profesor Limba Engleză

CORINA RADU

Coordonator catedră Științe, Profesor de Fizică

IOANA MANEA

Coordonator catedră Matematică, Profesor Matematică

ANDREEA ȘANDOR

Coordonator catedră Limba și Literatura Română, Profesor Limba și Literatura Română

JEANINA RAȚ

Coordonator catedră Arte, Profesor de Arte Vizuale

DAN CIUGNICOV

Coordonator catedră Educație Fizică și Sport, Profesor de Educație Fizică și Sport

SMARANDA CĂCIULATU

Coordonator departament consiliere școlară

MELANIA TUDORAN

PR, Coordonator activități extracuriculare, evenimente școlare

GABRIELA DOBRE

Director departament financiar-contabil

IVAN CEZARIAN

Director departament transport și administrativ

EDUCATORI

IRINA COSTEA

Educator

VIOLETA GLIGORE-PĂUN

Educator

ANCA MILCU

Educator

OANA BADEA

Educator

IULIANA FLORESCU

Educator

LUIZA STOICA

Educator

MĂDĂLINA TIMOFTE

Educator

LAVINIA DANIELA HUIU

Educator

EMINA URSE

Educator

ANIȘOARA PĂUN

Educator

ELENA MUNTEANU

Educator

ALIS ROȘU

Educator

LUCA ALINA

Educator

ALEXANDRU CRISTINA

Profesor Limba Engleza nivel prescolar

ÎNVĂȚĂTORI

IONELA ALECU

Învățător

ADINA GABRIELA DINCĂ

Învățător

CRISTINA POPESCU

Învățător

LAVINIA BULEATĂ

Învățător

OFELIA ROTARU

Învățător

CIUCU VIOLETA

Învățător

DELIA RAȚ

Învățător

GABRIELA PĂTRU

Învățător

MĂDĂLINA PREDA

Învățător

RAMONA PREDA

Învățător

RODICA PETRE

Învățător

DEPARTAMENTUL DE LIMBA ROMÂNĂ

SILVIA HAINĂROȘIE

Profesor Limba și Literatura Română

ADRIANA ȘTIRBU

Profesor Limba și Literatura Română

MARIA GRIGORE

Profesor Limba și Literatura Română

ELENA CRISTINA CHIVU

Profesor Limba și Literatura Română

ELENA HURA

Profesor Limba și Literatura Română

DEPARTAMENTUL DE MATEMATICĂ

TATIANA DOBRE

Profesor Matematică

ADRIAN ALBA

Profesor Matematică

MONICA STRAT

Profesor Matematică

MARIUS BEZDADEA

Profesor Matematică

ADINA NINE

Profesor Matematică

CEZARA TĂNASE

Profesor Matematică

DEPARTAMENTUL DE LIMBI STRĂINE

MARK EADY

Profesor nativ Limba Engleză

CHARLIE CRAVEN

Profesor nativ Limba Engleză

MĂLINA MIHĂIȚĂ

Profesor Limba Engleză

IULIANA NEAGU

Profesor Limba Engleză

BRIDGET MORAN

Profesor nativ Limba Engleză

CLARISA BARRIOS

Profesor nativ Limba Engleză

ARIADNA VRABIE

Profesor Limba Engleză

BRAN ELENA

Profesor Limba Engleză

ANGELICA MANDACHE

Profesor Limba Spaniolă

DANIELA TĂNASE

Profesor Limba Franceză

LUCIANA CHIVU

Profesor Limba Germană

ANDREI NAE

Profesor Limba Germană

DEPARTAMENT SOCIO-UMANE

ȘTEFANIA OMRANI

Profesor Geografie

RODICA PETRE

Profesor Religie

DEPARTAMENTUL DE ȘTIINȚĂ

CARMEN DIACONU

Profesor Fizică

SIMONA ALBA

Profesor Biologie

DANIEL BERTEȘTEANU

Profesor Biologie

CĂTĂLIN TOMA

Profesor Informatică

MONICA BENESCU

Profesor Chimie

ROSS MORROW

Profesor Science IGCSE

DEPARTAMENTUL DE ARTĂ

MĂDĂLINA CONSTANTINESCU

Profesor Educație Muzicală

STELIANA ANCA ȘTEFĂNESCU

Profesor Arte Vizuale

DĂNUȚ VANCEA

Profesor Arte Vizuale

GHIȚĂ ANTONIA

Profesor Educație Muzicală

ANA POPESCU

Profesor Arte Vizuale

DEPARTAMENT CONSILIERE ȘCOLARĂ

MIHAIELA PETRESCU

Psiholog

LĂCRĂMIOARA BĂDESCU

Consilier școlar

DEPARTAMENTUL DE SPORT

DANIEL CIUGNICOV

Coordonator catedră Educație Fizică și Sport, Profesor Educație Fizică și Sport

ELENA ȘTEFAN

Profesor Educație Fizică

DEMIS BORDEI

Antrenor Fotbal

DEPARTAMENT MEDICAL

DIANA MOLDOVEANU

Medic școlar

ILEANA STANCU

Medic grădiniță

MIHAELA CIORCHINĂ

Asistent medical grădiniță

CRISTINA ȘTEFAN

Asistent medical școală

DEPARTAMENT FINANCIAR - CONTABILITATE

DENISA CIUGNICOV

Casier

VASILICA ROȘCA

Secretariat Administrativ

ORTANSA POPESCU

Departament Administrativ – Protocol

CRISTIAN BERESCU

Departament Administrativ - Gestiunea materialelor

ROXANA VIRNA

Casier Grădiniță

PERSONAL AUXILIAR

FLORENTINA VIOREANU

Secretar școlar

COSMIN MARINESCU

Suport IT

LUANA NICULESCU

Instructor Sportiv

OVIDIU MOISIN

Fotograf

DENISA LĂSCULESCU

Recepție

MAGDALENA ARSENE

Bibliotecar

SORIN FLORESCU

Bucătar

DEPARTAMENT TRANSPORT

COSTEL BERESCU

Șofer

VICTOR MARIN

Șofer

DEMIS BORDEI

Șofer

GEORGE RĂDULESCU

Șofer

DANIEL ANDRIESCHI

Șofer

GABRIEL SNAGOVEANU

Șofer

VASILE IRIMESCU

Șofer